Wpisy użytkownika Wciąż upadam, aby zacząć od zera. z dnia 18 lipca 2013

Liczba wpisów: 6

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Lubimy wracać w miejsca, gdzie spotkało nas coś dobrego, gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty, bo stale mamy nadzieję, że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka.
972043_414666548646288_1374776066_n.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: ostatnio często nachodzi mnie ochota wyjścia z domu i podążania przed siebie. nie ważne czy śnieg, czy deszcz czy kurwa słońce. to beznadziejne uczucie jest silniejsze od czegokolwiek. cholerna pustka i echo odbijające się w mojej duszy
tumblr_mnclm2DzRF1sqkv7so1_500.jpg
  • awatar ` bezsensowne bicie serca ..: czasami też tak mam . a no .. świetne zdjęcie :) zapraszam .
  • awatar Oryeth: Może potrzebujesz tego wyjścia z przysłowiowych czterech ścian. Do ludzi. Rozmowy. Po prostu. Albo długiego spaceru. Oddechu.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: No i co mam Ci cholera powiedzieć ? , że zależy mi jak kilka lat temu na śniegu w święta Bożego Narodzenia ? , że cieszę się na Twój widok jak niegdyś na szóstego grudnia ? , że myślę o Tobie tak często jak każdy facet o nagich kobietach - czyli bez przerwy ? , że tęsknie za Tobą i tak bardzo pragnę znów zobaczyć Twój uśmiech ?
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: cała czekolada nie rozwiąże twoich problemów, cała butelka wódki nie odgoni Twoich smutków, cała paczka papierosów nie zapewni Ci wiecznego spokoju, więc wstań i zrób coś ze swym życiem, zanim będzie za późno.
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: I co? jesteś z siebie tak zajebiście zadowolny, że rozwaliłeś mi życie w kilka minut? no to w takim razie gratuluję Ci ogromnej głupoty, bo zrobiłeś z siebie idiotę, a twoich kolegów przy tym nie było.