Wpisy użytkownika Wciąż upadam, aby zacząć od zera. z dnia 21 sierpnia 2013

Liczba wpisów: 27

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Próbuje sobie wmówić, że on jest nikim, ale jednak wciąż jest najważniejszy...i gdzie tu kurwa rozum?
tumblr_mq1da5JMj81sztmyeo1_400.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.:
Kiedy miałam 5 lat i kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam 'fuuj'. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach. Teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.
boy-couple-cute-draw-Favim.com-866170.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy. Tak naprawdę szczęśliwy.
7c10f2860016369c51febf66.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Grzechów było wiele, dobrze wiem, nie jestem święty, jestem jedynie człowiekiem i cały czas popełniam błędy.
tumblr_mrkxmi1LaV1snrja1o1_500.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Będziemy się mijać jeszcze jakiś czas . Dziwnie pospieszać wzrok , żeby się odwrócił , przywoływać pogardliwe myśli , upadłe słowa . Teatr maskowy . Akt pierwszy , scena druga . Że niby bez bólu.
tumblr_mroa5tdfNn1sfetuto1_500.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: to on twierdził, że wyjadam mu płatki przez gadu. to on obiecywał, że pozwoli mi się wrzucić w śnieg. to on pisał do mnie tekstami z piosenki. tylko on umiał naprawić, jak i popsuć mi humor w minutę. tylko on miał być na zawsze. odszedł.
...
b875eb304e8d8d08e1c4f276df84baa1.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: odważyłam się. przyszłam tu, teraz stoję wpatrzona w twoje zdjęcia z przed 5 lat. ostatnio tu byłam na twoim pogrzebie. pamiętasz? 'ŚP' gdy to czytam, automatycznie łzy wypływają mi z oczu. nigdy nie pogodzę się, że Ciebie tu nie ma, przenigdy. każdego dnia, gdy otwieram oczy wyobrażam sobie twoją postać, ciągle uśmiechniętego, wyrywnego, z nie wykrytym adhd. kochałam Cię tak bardzo mocno a ty mnie zostawiłeś, mimo, że obiecałeś, że na zawsze będziemy razem. pamiętam ten dzień jak żaden inny. ostro się pokłóciliśmy. gdyby nie ta kłótnia, gdyby nie motor na który wsiadłeś, gdyby nie szybkość z jaką się poruszałeś, gdyby nie ten cholerny samochód, gdyby to wszystko potoczyło się inaczej, nie byłoby nas tutaj. to moja wina. gdyby nie moje sceny zazdrości stałbyś teraz koło mnie, mogłabym Cię dotknąć, poczuć twoją namacalną postać. wszystko spieprzyłam.
tumblr_mprp0cIH9q1sa0gc9o1_500.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.:
Z początku odległość jaka nas dzieliła zdawała się być przepaścią. Jednak z każdym nowym dniem kiedy czułam, że stajemy się dla siebie coraz ważniejsi odległość przestała przerażać. Owszem było ciężko, bo nie mieliśmy tej możliwości, aby zobaczyć się chociaż na pięć minut albo spotkać się gdzieś 'przelotem'. Musieliśmy czekać na nasz dzień, musieliśmy tęsknić i odliczać godziny. Mimo wszystko było pięknie, a każda chwila upewniała mnie w przekonaniu, że to dla niego chcę żyć. Uczucie stawało się coraz silniejsze, a ja byłam gotowa poświęcać się coraz bardziej. Przecież dla prawdziwej miłości człowiek jest w stanie zrobić wszystko. Zakochany człowiek nie widzi barier. I ja ich nie widziałam, bo najważniejsze było to, że miałam jego tylko dla siebie.
aa4e89770001c9eb5214bda1.gif
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Będą inni. Inne usta, inne dłonie, inne uczucia. Zakochamy się na nowo, wejdziemy w nowe, szczęśliwe związki. Będziemy śmiać się do łez, będziemy zatapiać w innych ramionach z poczuciem spełnienia. Zmienimy nasze plany i przestaniemy siebie w nich uwzględniać. Pójdziemy nieznanym drogami. Zaczniemy żyć dla innych. Zobaczysz, będziemy mieli nowe, świetne życia, ale nigdy nie zapomnimy siebie. Gdzieś tam w głębi serca zawsze będziemy do siebie tęsknić i myśleć jakby to było gdybyśmy wtedy nie spierdolili.
af5ad82e000823ea5214b9fe.gif
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Powiedziałeś, że jest za gruba, byś mógł z nią być. -No powiedziałem… I co w związku z tym.? -Schudła 15kg. Prawda.? -No schudła. Ale dalej nie rozumiem do czego dążysz.? -Bo potem powiedziałeś, że jest za chuda. -No i co z tego.? -Teraz jest anorektyczką, nawet nie wiesz jak jest jej źle, co czuje… Z każdym dniem walczy o życie, rozumiesz.?! -… -I to właśnie przez Ciebie.! -Ale ja… -Tak, tak, wiem… Nie chciałeś. Zawsze się tak mówi.
97dee769001362be5214649e.gif
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Kolejne już rany na ciele, mówią mi że wcale nie jest dobrze. Że to już nie jest mój problem-ale problem jest też ze mną. Przecież to nie tak miało wyglądać. Moja siła i wiara miała wziąć górę nad wszystkim. Gdzie jest ta siła ? Odeszła,wraz z pierwszym kłamstwem. Wraz z pierwszym zakłamanym słowem wypowiedzianym w moją stronę. Coś się we mnie złamało, zgubiło.I uparcie nie chcę się znaleźć. Nadzieja? Wciąż jeszcze jest, ale to nie to samo. Żyję we mnie, bez żadnego celu. I choć często myślę,że to beznadziejne tak żyć, wciąż czekając na coś co i tak nie przyjdzie. Choć myślę, że to nie ma sensu, nie widzę żadnego inne wyjścia. Wtedy zadaje sobie pytania ‚dlaczego?’ . I już wiem, że po prostu nauczyłam się tak żyć.
72eb10bf000fa8de5213e34d.gif
Pokaż wszystkie (1) ›
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: I kazali mi się nie obracać,więc biegnę. Biegnę,a po twarzy dostaję wspomnieniami,zamykam oczy,nie mogę się zatrzymać. Mówili żebym nie patrzyła w tył,więc nie patrzę. Tylko napieram do przodu,sama,zupełnie sama,bo za mną został on. Nie goni mnie
2934380b00122f0f5213d1af.gif
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: byliśmy dla siebie jak brat i siostra - wszystko razem, zawsze i wszędzie. praktycznie byliśmy nierozłączni. a dziś ? dziś po tym wszystkim co mi zrobiłeś , przychodzisz z ponownie wytatuowanym 'semper fidelis' , mówiąc , że chcesz wszystko naprawić. daj spokój, jedna dziara niczego nie zmieni.
293cf2480009fbb952113354.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Na mojej ścianie wisi obraz płaczącej dziewczyny, a z boku widać mężczyznę odchodzącego w dal z inną kobietą. Zawsze się śmiałam z bujnej wyobraźni malarza: Jaka kobieta będzie płakać za skur.wielem, który ją zdradzał.?! A dziś... Dziś patrząc na ten obraz, doszłam do wniosku, że znam już odpowiedź: kobieta bezgranicznie zakochana...
tumblr_mhv11iS6Ow1rzn202o1_500.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.:
`'Pisała o śmierci, o samobójstwie, pisała cytaty, opisy, wiersze, piosenki.. Ale nie mówiła mu tego wprost. Gdy się pytał czy chce się zabić, zaprzeczała... Wziął to na serio dopiero wtedy, gdy jej już nie było'
0_0_0_481786064_middle.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Mimo, że już ze sobą nie gadamy i udajemy, że mamy się gdzieś, to gdybyś zadzwonił do mnie w środku nocy i powiedział, że coś Ci się stało, to przybiegłabym do Ciebie z pomocą - najszybciej, jak to możliwe.

67d7783d0000a9705200d3db.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: stałam w deszczu jak ostatnia desperatka. nie zważałam na deszcz przez który niemal oślepłam. nie wzruszał mnie fakt, że moje włosy zaraz zaczną się kręcić jak oszalałe z powodu wilgoci. stałam w deszczu, mocząc moje ulubione trampki w kałuży i patrzyłam na Ciebie, pochłaniając Cię wzrokiem. niebo płakało deszczem, a ja zapomniałam o Bożym świecie w tym o istnieniu parasolki, którą złożoną trzymałam w dłoni.
a99830d7002013c2520c064a.gif
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Mówił mi, że się zmieniłam. Już się nie uśmiechasz tak jak dawniej. Nie dotykasz mnie w ten sam sposób. Już nie widzę, tego płomienia w Twych oczach.. -powtarzał. Co się dzieje? Nic- powiedziałam. Mam zły dzień. A właściwie tydzień. Muszę odpocząć. wczoraj byłam ubrana w dres na nogach miałam najki na głowie czapkę szłam by się z tobą spotkać a Ty przy wszystkich powiedziałeś ` sorry ale nie mogę dłużej z Tobą być jesteś za mało kobieca ` dzisiaj jestem ubrana w spódniczkę, na nogach mam szpilki ,włosy rozpuszczone , makijaż idę przez miasto .. wszyscy za mną patrzą a Ty . wczoraj mnie zostawiłeś dziś mówisz wszystkim że ta ślicznotka jest Twoja . ale nie teraz ta ślicznotka za mało kobieca już nie jest twoja .
8c2774ba001d2b4b520bff02.gif
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sama w pokoju, słuchasz dobijających piosenek i myślisz nad tym, co wydarzyło się w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca, roku? W dzień chodzisz uśmiechnięta, ale tak naprawdę, to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia, zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i duszę...?
c43b69f4002340b15200d011.gif
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Powinieneś ja przeprosić za wszystko, co złe. Powinieneś ją mocno do siebie przytulić i obiecać, że to całe 'kiedyś' nigdy więcej się nie powtórzy, że przyszłość będzie lepsza. Ona na to zasługuje, bo uwierz, że kocha Cię całym swoim złamanym sercem bardziej, niż niejedna wcześniej Cię kochała. Przejrzyj na oczy i zobacz, że znalazłeś diament wśród tandety, który zrobi wiele dla tej miłości. Przeproś ją. Przeproś za łzy, ból w klatce piersiowej, ból duszy i nieprzespane noce spędzone na zapominaniu Twojego uśmiechu i wszystkich Twoich gestów. Ona na to zasługuje, idioto.
tumblr_mnk8ve9vzV1sr8f7wo1_500.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Lepiej byłoby, gdyby mama usunęła mnie, będąc w ciąży. Zobacz, jakby było pięknie. Ty byś nigdy mnie nie poznał, nie cierpiałabym z miłości. Rodzice mieliby święty spokój. Mama nie płakałaby po cichu, bo znów ją zawiodłam. Najbliżsi znajomi nie musieliby znosić moich ciągłych wahań nastrojów. Sąsiedzi nie narzekaliby, że znów puściłam muzykę za głośno. Ale niestety nie zrobię tego. Nie mam już więcej odwagi na to, żeby łyknąć garść tabletek, popić alkoholem i spaść w wieczną otchłań. Teraz musi mi wystarczyć niebezpieczne wychylanie się na przejściu dla pieszych z nadzieją, że mnie w końcu coś pierdolnie na amen.
4994d642002459825200cab0.gif
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.:
-Mam raka.! - Coo? - Mam raka serca.! - a co on robi? - z dnia na dzien przez brak Twojej miłości wyżera mi coraz większą dziurę w sercu, ale nie przejmuj sie, zajmuj sie podrywaniem, jak mi wyżre całe serce to zapomnę o Tobie.! - ale umrzesz. -dla Ciebie przeciez i tak już dawno umarłam.!
8159813a001e9e9c51f4ee7f.gif
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: -co robisz? -usiłuje -co ? -usiłuje przestac cię kochać.
ee370c42000f410351f40b87.gif