Wpisy użytkownika Wciąż upadam, aby zacząć od zera. z dnia 25 sierpnia 2013

Liczba wpisów: 21

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Kiedy coś się kończy wracamy myślą do początku. Głupia sprawa. Początki są najlepsze. Wtedy chyba najsilniej zależy. Wszystko jest nowe, świeże. Później zaczyna się jazda pod górkę. Problemy, rutyna, nuda - wszystko to kryje się między wierszami uczuć, a z czasem zdajemy sobie sprawę, jaki to był kicz. Pamiętam, jak go kochałam, a teraz kochając tylko cierpię. Czy wszystko musi się tak skończyć? Smutkiem? Łzami? Nie. Nic nie istnieje! Można kochać pół roku, rok, pięć lat, albo całe życie - bo gdy coś się rozpada, to nie znaczy, że się nie kochało. To tylko świadczy o tym, że nie miało się na tyle siły, by dalej o to walczyć. Nie wszystko zaczyna się tylko raz. Ani nic raz się nie kończy. Miłość, pomimo tego, że wydaje się najbardziej paradoksalnym i cynicznym uczuciem w życiu człowieka, jest zarazem czymś najbardziej wyjątkowym, czymś, czego każdy pragnie.
0_0_0_46388455_middle.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Czasem najgorzej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy przecinków chcąc przedłużyć to, co w rzeczywistości już dawno powinno mieć swój koniec. I jeśli kiedykolwiek za mną zatęsknisz… Pamiętaj! To Ty odsunąłeś mnie na bok!
72887acb0017da47521792f9.jpg
  • awatar Po prostu Ja ♥: no i jak juz sie odwrociles to spieprzaj , sie nie odwracaj spowrotem , bo juz 2 dogi nie ma ! :D
Pokaż wszystkie (1) ›
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.
0_0_0_201388567_middle.jpg
Pokaż wszystkie (1) ›
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Mówimy, że nie potrzebujemy miłości. Że nie teraz. Że nie jest potrzebna. Że nie kochamy. Ale tak naprawdę, każdemu serce się smuci, gdy widzi zakochaną parę. Każdy z nas potrzebuje choć trochę uczuć.
0_0_0_207823681_middle.jpg
Pokaż wszystkie (1) ›
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Potrafił swoim uśmiechem rozpierdolić wszystkie moje kłopoty , był bezkonkurencyjny . ♥

0_0_0_631569837_middle.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: wiecie, co jest naprawdę kiczowate? szczęśliwe zakończenia. poważnie. takie, jak wtedy, kiedy oglądam film. i jakaś odważna, zdeterminowana dziewczyna w końcu uwodzi głównego bohatera. i tak od dwóch godzin wiedziałam, że go zdobędzie. po prostu mam ochotę wydrapać jej oczy. prawdziwe życie jest potwornie zakręcone i skomplikowane. nie ma żadnego zakończenia.
0_0_0_781140659_middle.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: "Zawsze będziesz moją księżniczką,... zawsze będę Cię kochał..."

najsłodszy. najcudowniejszy. najpiękniejszy. najmilszy. najwspanialszy. najulubieńszy. najdroższy. najukochańszy. najlepszy. nie mój.
325081b89c36e701cee641d01eb3593b7592.jpg
  • awatar Nigdy Nie Mów Nigdy. ;3: naprawdę zajebisty blog, wciąga :D wpadnij do mnie bardzo proszę, dopiero zaczynam :cc < 3 + dodaję do obserwowanych i licze na to samo z tw strony : *
  • awatar locus: podoba mi się
Pokaż wszystkie (2) ›
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nie napiszesz przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nagle przestanie mi zależeć, mam nadzieję, że zrozumiesz.
0_0_0_920009771_middle.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło.
0_0_0_1254235126_middle.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
f8d5c5460029ba5b5218ac5f.jpg

` Podnieśmy szklanki w górę, wypijmy za nieodwzajemnioną miłość, za zranione uczucia,za te puste panny, które odbierały nam facetów, za niespełnione marzenia,za chore ambicje, za wylane łzy, za nieprzespane noce, za każdy rozmazany tusz.

" Można odejść na zawsze, by stale być blisko.."

"Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma."

` Zawsze kieruj się głosem swojego serca, nawet jakby prowadziło Cię w drogę pełną samotności.

`Czekam w ciemności. Myślałam, że byłbyś tu teraz.

` Kiedy " zrób to dla mnie" nie wystarcza to znaczy, że miłości nie ma..

` Nie ma słowa "kocham", bo miłość nie istnieje.
Zamiast słowa "miłość" jest "przyzwyczajenie".

` Przetrwają najsilniejsi, przetrwają zakłamani.
Bo złego diabli nie biorą, odchodzą ci kochani.

` Pozwól mi odejść, ale tak bym mogła wrócić, a to uczucie tak jak wtedy mnie odrzuci. Pozwól mi kochać rozumieć, co mówić,znaleźć w tym sens i w tym się zagubić/ Kawu Zawsze mam coś do powiedzenia

` Nie na każde żeg­naj da się od ra­zu pożegnać.

` Każdego dnia mam nadzieję ze się do mnie odezwiesz. Nie liczę na nic szczególnego. Po prostu chce wiedzieć co u Ciebie, czy o mnie zapomniałeś i czy za mną nie tęsknisz. Tylko tyle.

` Może tylko trochę mniej się śmieję, częściej udaję, rzadziej dobrze sypiam i uczę się życia na kofeinie. Dawka papierosów uległa zwiększeniu, tlenu zmalała. Myślę, że więcej we mnie łez niż szpiku i krwi. Myślę, że jestem bólem.

` Człowiek nie boi się kolejnych prób, lecz boi się ponownie cierpieć z tego samego powodu.

` Zabijasz każdą minutę ciszy, gdy pragnę mowić, a Ty nie slyszysz...

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

` Mimo tej odległości, która teraz jest między nami, z każdym dniem jesteś mi coraz bliższy. Paradoks? - nie, po prostu Miłość..
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: I teraz stoję i myślę jak bardzo będzie boleć, gdy po tym wszystkim dam Ci po prostu odejść. Lecz to, co czuje do Ciebie boli non stop.
tumblr_mrfotsqBKp1rdk5x3o1_400.jpg

` Nie mam siły żyć. Nie mam siły iść spać, nie mam siły budzić się. Myślę o Nim i zastanawiam się co robi i czy też myśli o mnie. Pewnie nie. Nie mam odwagi się nawet odezwać.. Cóż.. Boli mnie to jak chuj, ale jakoś dam radę, chyba że skoczę z mostu. Chcę umrzeć, nic więcej. Co noc płaczę w poduszkę i modlę się do Boga, żebym już nie cierpiała. Żebym przestała Go kochać. Tylko tyle. Zdycham pod każdym możliwym względem..'
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.:

“ Weź mnie za rękę i zaprowadź na krawędź I stój tam ze mną, aż się zmęczę i spadnę.”


tumblr_mr8g3jUzzX1sxuma9o1_400.jpg

` Pomyśl o nas. Tak ciężko będzie nam się nie rozłączyć.

` Powątpiewam w Ciebie często, jednak mimo wszystko kocham Cię za przeszłość.

` Może też wstajesz do walki, ale upadasz na deski, może czujesz to, co ja i za czymś tęsknisz

` Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i Nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół i Nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze,Że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce '

'Chciałbym już wiedzieć, że dobrze wiem jak mamy żyć, lecz dobrze wiem, nie mam nic, jak ja i Ty.'

` Wypluwam krew otwartą raną w mym sercu, nie chcę umierać, a samotność jest mordercą .
tumblr_mr888rHn6f1spaylso1_400.jpg

` Może życie bez przeszkód byłoby zupełnie nudne, chciałbym ułożyć wszystko, sam jednak nie umiem

` Myślę o niej jeszcze raz, świat znika szybciej w obliczu lusterek .

` Wyobraź sobie niezależny świat, niepodległych prawd, gdzie wszystko tworzysz sam .

` Przeprowadzam się na chmurę, a w tej chmurze mam świat, który idealnie mi pasuje, więc tam mieszkam, możesz mi nie wierzyć, lecz ta chmura leży bardzo blisko, i z każdego miejsca mogę wejść tam szybko .

''Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz? Ty jesteś tam, ja jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić już i chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt i, żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już..
Pokaż wszystkie (1) ›
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Jeśli samobójcy zatrzyma się serce z jego własnej inicjatywy, a potem narząd zacznie znowu funkcjonować to znaczy że jakaś część człowieka chce jeszcze żyć..
tumblr_mr4bgrV3uV1spaylso1_400.jpg

Każde ciche dni, stracone godziny, niewykorzystane szanse, wygasłe nadzieje , puste słowa, nieszczere uczucia , kłamstwo prosto w twarz, trudne decyzje, złamane obietnice, skończone znajomości, milczący telefon. To boli, wiesz ?
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Nieszczęśliwa miłość - podstawowy problem..

52b6aa3000062c595217571e.jpg

` Nigdy nie podchodź zbyt blisko. Widzisz, kiedyś zbliżyłam się zbyt mocno do człowieka i on wyrwał mi serce.

„Skoro masz złamane serce, to znaczy, że się starałaś.”

Wiesz, ser­ce nie przy­wykło do pożeg­nań.. Ale cza­sem i na te os­tatnie kil­ka słów człowieka nie stać..

Dlaczego zazwyczaj tak jest ze osoby których potrzebujemy najbardziej odchodzą w najmniej oczekiwanym momencie? Przecież wiedzą, ze bez nich będzie nam ciężko.

Teoretycznie to już koniec ale praktycznie w środku coś jednak nie pozwala zapomnieć..

Nawet najbardziej nieśmiertelna miłość może się wyczerpać.

Obiecałeś, że będziesz zawsze, pamiętasz?


02e93c620001fe32521756dd.jpg

Wiem, że mnie kochasz. Wiesz, że ja kocham Ciebie, ale co z tego, skoro ranimy siebie nawzajem? Może właśnie dlatego powinniśmy walczyć o to cierpienie. O Naszą miłość.

Posłuchaj mnie ostatni raz i spójrz prosto w oczy. Może jeszcze da się cofnąć czas..

Koniec jest zawsze ostateczny. Dla każdego z Nas słowo ' koniec' jest powodem do złamania serc.

Czy kochasz? To czemu tego nie mówisz?

- Nadzieja umarła. Wódki zabrakło.
- A miłość?
- Miłość? ZABIŁA
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Czasem lepiej jest odejść bez pożegnania... ale serce na to nie pozwala

` Ludzie pojawiają się w Naszym życiu, przyrzekają Nam, że nigdy Nas nie zostawią i obiecują wsparcie. W pewnym momencie odchodzą, a ich wszystkie obietnice chuj strzelił..

- Czy kiedykolwiek Cię opuściłem?
- Tak, pozwoliłeś żebym odeszła z powodu Twoich błędów. Gdybyś kochał, nie pozwoliłbyś na to.

Więc odszedł, a z Nim całe szczęście..

"Kiedy się odchodzi, lepiej odejść szybko, od razu."

5df1e80f000860875217550b.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Głupim nazywa się człowiek, który mając Kochającego Go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolnośc która z biegem czasy okaże się jego największym wrogiem
tumblr_mrxnar5K0s1spaylso1_400.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Do tej po­ry żałuję, że nie zgodziłam się na spa­cer z Tobą wśród gwiazd o 5 nad ra­nem. Może dziś mo­je życie wyglądałoby zu­pełnie inaczej. Może mo­je życie stałoby się częścią Two­jego, bo Two­je jest moim już od dawna.
tumblr_mrfk2j6XRI1snyblvo1_400.png
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: NIC nie przychodzi łatwo,
ale wszystko jesteś wstanie
zrobić ciężką pracą
osiągniesz NIESAMOWITY sukces.
tumblr_mrevtquzG31sulpxgo1_400.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Jes­teś obok a ja pat­rzę na ciebie i marzę jak bie­rzesz mnie w ra­miona ,wtu­lasz się w moją szyję i de­likat­nie całujesz .Prze­suwasz dłoń po moim ciele znając każdy je­go mi­limetr a ja się te­mu pod­da­je .Pozwól mi marzyć choć mi­nutkę dłużej. Pozwól mi zos­tać .Pozwól mi cię Kochać
2537060.jpg
 

bringmetolifeee
 
Wciąż upadam, aby zacząć od zera.: Ciężko jest pra­widłowo oce­nić ludzi, którzy prze­wijają się przez nasze życie. Na­wet kiedy wy­daje nam się, że wiemy już wys­tar­czająco dużo, ktoś może tak bar­dzo się zmienić, że przes­ta­jemy go poz­na­wać. Je­go czy­ny w tym mo­men­cie ra­nią naj­bar­dziej, bo nig­dy byśmy się te­go po nim nie spodziewali
tumblr_mro2dhH51v1sfetuto1_500.jpg